Klimatyzacje

 
 

Strona główna
O firmie
Zabudowy
Urządzenia chłodnicze
Ogrzewania niezależne
Klimatyzacje
Aktualne promocje
Mapa serwisu

 

Systemy klimatyzacyjne oferowane przez ASO Marek Oźmiński utrzymuje najbardziej odpowiednią temperaturę we wnętrzu pojazdu. Dzięki temu Twoja jazda jest mniej uciążliwa i zarazem bezpieczniejsza.

W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę oferowanych przez nas do montażu systemów klimatyzacyjnych takich firm jak, m.in.: Na wszytkie związane z tym usługi posiadamy autoryzację przodujących firm.

Oferujemy klimatyzacje Webasto

Idealny „klimat” w miejscu pracy
Optymalne warunki pracy w czasie letnich upałów zapewniają klimatyzatory Webasto. Oferujemy szeroką paletę klimatyzatorów kompaktowych. Są one łatwe w montażu i charakteryzują się dużymi wydajnościami.

Klimatyzatory dachowe to:
- kompaktowa, lekka konstrukcja
- szybka i prosta instalacja
- 2 - letnia gwarancja

Oferujemy następujące klimatyzatory do samochodów użytkowych:

Compact Cooler 5 Compact Cooler 5

Compact Cooler 8Compact Cooler 8

Compact Cooler 4ECompact Cooler 4E


Kompaktowe klimatyzatory Webasto są łatwe w montażu, charakteryzują się dużą wydajnością chłodniczą.

Współpraca Webasto z największymi producentami autobusów owocuje wieloma ciekawymi projektami rozwiązań systemów klimatyzacyjnych. Proponujemy systemy klimatyzacyjne do wszytkich rodzajów autobusów, od małych miejskich poczynając, a na luksusowych turystycznych kończąc.


Oferta w zakresie wyposażenia łodzi jest kontynuacją ogólnej dewizy firmy mówiącej o całościowym zarządzaniu klimatem w pojeździe – „total climate control" . Także w przypadku łodzi Webasto proponuje takie urządzenia i rozwiązania, które gwarantują pełen komfort „cieplny”, niezależnie od pogody i szerokości geograficznej.

Zobacz przykład zabudowy klimatyzatora wodnego Webasto Blue Cool Premium powiększ

Klimatyzacja kompaktowa Webasto Blue Cool Classic
Klimatyzacja kompaktowa Webasto Blue Cool Classic Webasto proponuje idealne rozwiązanie dla łodzi jedno lub dwukabinowych. Webasto Blue Cool Classic to kompaktowy system klimatyzacyjny łatwy w montażu, stosunkowo niedrogi i charakteryzujący się wysokimi parametrami chłodzenia. Dodatkowe zalety systemu Webasto Blue Cool Classic to:
• jedno, wysoce wydajne źródło dostarczania schłodzonego powietrza
• nieskomplikowana i nie zabierająca dużo miejsca zabudowa
• idealne uzupełnienie dla powietrznych agregatów grzewczych Webasto

Klimatyzacja wodna Webasto Blue Cool Premium
Webasto Blue Cool Premium 30Idealne rozwiązanie dla łodzi wielokabinowych - Webasto Blue Cool Premium to system klimatyzacyjny schładzający obieg wodny (tzw.chiller). Obieg ten połączony jest z wymiennikami ciepła, pracującymi w podobnym układzie jak samochodowa nagrzewnica. Woda w obiegu wodnym jest schładzana dzięki pracy klimatyzatora, po czym wymienia ciepło z przedmuchiwanym powietrzem w wymienniku ciepła.
Jednostka centralna klimatyzatora jest instalowana w przedziale silnikowym, dzięki temu oszczędzamy miejsce w przedziałach użytkowych. Elektroniczne sterowanie pozwala nam na ustawienie pożądanej temperatury w każdej części łodzi.
Webasto Blue Cool Premium to następujące korzyści:
•"cicha klimatyzacja" - jednostka centralna umieszczona w części silnikowej łodzi
• rozprowadzenie chłodnego powietrza w wielu pomieszczeniach łodzi
• niezależna regulacja w każdym pomieszczeniu
• możliwość rozbudowy o system grzewczy Webasto w wyniku czego otrzymujemy "system pełnego komfortu cieplnego"

Eberspaecher
Nasza oferta obejmuje rozwiązania w zakresie klimatyzacji: mikrobusów, samochodów, dostawczych, samochodów specjalnych, (karetki pogotowia, radiowozy, bankowozy),
pojazdów wojskowych

Klimatyzacje Truma

Klimatyzacja Saphir Comfort to zupełnie nowa generacja i nowy standard chłodzenia.

Saphir comfort

Saphir Comfort
• 40% lżejszy
• Obudowa EPP i ciche dmuchawy
• Szybka i prosta instalacja


do małych i średniej wielkości przyczep i pojazdów kempingowych

Klimatyzator Frostair 1700 jest najmniejszym urządzeniem w rodzinie Frostair i w swojej klasie mocy, należy do najlżejszych dostępnych na rynku europejskim urządzeń.

Niskie zuzycie prądu na poziomie 2,8 A umożliwia niezawodną pracę urządzenia na niemal wszystkich europejskich kempingach.
Zwarta konstrukcja daje szerokie możliwości przy montażu i co najważniejsze mieści się w każdym schowku na pościel czy wnęce kanapowej. Montaż podłogowy nie obciąża dachu i przede wszystkim oszczędza tak ważne w przyczepie miejsce. Elastyczne rury rozprowadzające zimne powietrze, umożliwiają indywidualne zaprojektowanie jego rozprowadzenia po pomieszczeniu.

zobacz więcej


zobacz więcej

© Copyright by Marek Oźmiński
dzisiaj jest